Pożywianie szczeniaków – jaką dobrać żywność dla pieska?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z wymaganiami odbiorców w ich ofercie można zlokalizować karmy dla dojrzałych psów, zaś dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Jest to wyjątkowo istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dużych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze uzupełnia? W tymże tekście postaramy się odpowiedzieć na owe pytania i pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree przygotowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te czołowe w ofercie firmy znajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras czworonogów oraz 3 rodzaje karm poświęcone dla piesków odmian małych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została sporządzona poprzez zbiór doświadczonych specjalistów z myślą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najodpowiedniejszy rozwój. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięcho z kurczaka oraz ryż, które są świetne dla delikatnych żołądków małych psów. Również karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest pomocna szczeniętom w czasie szybkiego wzrostu. Oprócz atutów odżywczych należałoby też wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Obejmuje zboża, dużą porcję mięcha (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najwyższej jakości psie karmy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka proponuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem zarówno karma Pedigree w puszce albo w torebce) zawiera świeże mięsne kawałki zanurzone w galaretce, która umożliwia wchłanianie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie zaledwie smakowita, ale również odżywcza i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za silne i zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), poprawiające odporność (witamina E i minerały) i ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Zamykając oferta firmy Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest względnie duża, umiemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Także są to karmy zrealizowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i jeszcze poprawia swoje wyroby bazując na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z jakimi współtworzy. Dzięki temuż są więc to karmy idealnie dostosowane do potrzeb mocno kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i smakowe.